Oliedrukschakelaar
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M882369, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | M882369 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Schakelpunt [bar] | 21 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 82 00 671 274, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 274 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,4 - 0,6, Gegalvaniseerd, Staal, M10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,4 - 0,6 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, grijs, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Druk (bar) | 0,4, 0,2 |
| Lengte [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
0 - 7, M16 x 1,5, Met afdichtring
| Controlebereik [bar] | 0 - 7 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Sleutelwijdte | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal
| Openingsdruk [bar] | 0,4 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Max lengte [mm] | 60 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MC840219, 1/8"x28 BSP, zwart
| Voor OE nummer | MC840219 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"x28 BSPD
| Voor OE nummer | 94118775 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x28 BSPD |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
078919081C, M10X1, rood
| Voor OE nummer | 078919081C |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 2,5 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 mm, 24 mm, Platte stekker
| Voor OE nummer | 60506902 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,45 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, wit
| Voor OE nummer | 056919081 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Voor OE nummer | 55354325 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1,5, zwart
| Voor OE nummer | 9544610 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1131J2, 1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1131J2 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1363512 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 1535416 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 8200671286 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038919081K, M10X1, bruin
| Voor OE nummer | 038919081K |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1131C5, M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 1131C5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Voor OE nummer | 8353030040 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSP
| Voor OE nummer | 255100 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
00001131K4, 1/8x28 BSP
| Voor OE nummer | 00001131K4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
