×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing
Carpartsdirect.nl levert olieafscheiders voor het krukashuis van het merk Vaico.
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4807
Met pakking
4807
| Gewicht [g] | 153 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 52,99
€ 21,20
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4808
Met pakking
4808
| Gewicht [g] | 112 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 50,18
€ 21,08
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4809
893819809A, Met pakking
4809
| Gewicht [g] | 110 |
| Voor OE nummer | 893819809A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 48,18
€ 17,82
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4810
37129101G, Met pakking
4810
| Gewicht [g] | 82 |
| Voor OE nummer | 37129101G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 28,81
€ 12,10
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4811
37129101P, Met pakking
4811
| Gewicht [g] | 94 |
| Voor OE nummer | 37129101P |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,67
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4812
37129101K, Met pakking
4812
| Gewicht [g] | 83 |
| Voor OE nummer | 37129101K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 18,83
€ 7,91
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4813
Met pakking
4813
| Gewicht [g] | 93 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,67
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4814
78103245E, Met pakking
4814
| Gewicht [g] | 135 |
| Voor OE nummer | 78103245E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 53,64
€ 25,75
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4815
28129101D, Met pakking
4815
| Gewicht [g] | 81 |
| Voor OE nummer | 28129101D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 28,21
€ 11,28
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4816
28129101E, Met pakking
4816
| Gewicht [g] | 74 |
| Voor OE nummer | 28129101E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,67
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4817
Met pakking
4817
| Gewicht [g] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,67
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4818
38129101A, Met pakking
4818
| Gewicht [g] | 72 |
| Voor OE nummer | 38129101A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 32,71
€ 14,71
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4819
06B103245A, Met pakking
4819
| Gewicht [g] | 166 |
| Voor OE nummer | 06B103245A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 27,71
€ 11,92
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4820
48103772C, Met pakking
4820
| Gewicht [g] | 190 |
| Voor OE nummer | 48103772C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 34,90
€ 14,65
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Original Imperium 4821
Met pakking
4821
| Gewicht [g] | 117 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 75,08
€ 31,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,20
€ 8,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,95
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 203,28
€ 203,28
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,36
€ 33,36
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,46
€ 31,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,85
€ 49,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,12
€ 38,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 82,52
€ 82,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,07
€ 12,27
Tijdelijk uitverkocht
€ 98,65
€ 34,53
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Maxgear 18-0451
Cilinderkop, Druk gestuurd, Ontluchtingsklep, Polyamid 6.6
18-0451
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Lengte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 215 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Let op technische data | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Behuizingsmateriaal | Polyamid 6.6 |
€ 63,31
€ 13,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 77,46
€ 25,57
Tijdelijk uitverkocht
€ 332,87
€ 99,86
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Topran 502 302
Met pakkingen, Kunststof
502 302
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 56,18
€ 14,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,81
€ 14,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,42
€ 32,14
Tijdelijk uitverkocht
Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing Topran 503 221
Voor koude klimaatzones, Kunststof
503 221
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 96,80
€ 30,98
Tijdelijk uitverkocht
