Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 0288326 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nettogewicht [kg] | 0,012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 2 |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Stroomsterkte [A] | 46 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt
| Nettogewicht [kg] | 0,012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 2 |
| Stroomsterkte [A] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Nettogewicht [kg] | 0,028 |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 126 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt
| Nettogewicht [kg] | 0,028 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stroomsterkte [A] | 92 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 180W
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 47 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 180W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 2x(3x21W+5W)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2x(3x21W+5W) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch, Met weerstand
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch, Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met park distance control, Akustisch
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, SAE, Voetbevestiging
| Kleur | Zwart |
| Versie | SAE |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 21 |
| Monteerwijze | Voetbevestiging |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Bosch, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
