Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Zonder gloeilamp, Transparent
| Hoogte [mm] | 64 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 107878 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oranje, Buitenspiegel rechts, Zonder gloeilamp, Transparent
| Kleur | Oranje |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 107877 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Afmetingen in acht nemen | |
| Gatafstand [mm] | 82 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Bosch, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Bosch, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Montage aan zijkant, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Montage aan zijkant, wit
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Montage aan zijkant |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, Rookgrijs, Getint
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs, Getint |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Montage aan zijkant, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Transparent, chroom, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Versie | TFL Optic |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Buitenspiegel, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Buitenspiegel |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
