Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1807915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Donker |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 3019916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS -3/03
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5430915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor, Oranje
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent, wit |
| Artikelnummer paar | 3749915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 8/06+
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5894915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS -11
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -11
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1882915 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -6/09
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 4034916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 5407916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 5407915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5863915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -9/15 Gerookt
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs, donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, chroom, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202734 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Met rubbertuit, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | C5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Geel (amber) |
Zonder gloeilampen, Transparent, Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 30 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0627916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
