Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Inbouw aan zijkant, ECE-getest, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Buitenspiegel links, ECE-getest, Met lamphouder, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Versie | Titanium, Ghia |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R6, Krimpverbinding, voor haakse bevestiging, Rechts voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Type stekker | Krimpverbinding |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Stroomverbruik [W] | 21 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel (amber) |
| Spanning (Volt) | 6, 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Aantal | 2 |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
Inbouw aan zijkant, rechts, P21W, Gloeilamp technologie
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, rechts |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, Met houder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W+5 EP |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Geschroefd, Met houder, voor aanhangwagen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1x21W+5(6x21W) |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, voor aanhangwagen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Afbeelding in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W EP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Gestekt, Met houder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Beveiligingstype [IP code] | IP53 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 3+1 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, chroom, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Links voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 2+1+1(8) x 21W
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 16 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1+1(8) x 21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Productiedatum vanaf | 11.2012 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, W5W, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, donker
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtschijfkleur | Donker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 04.2010 |
| Productiedatum tot | 12.2013 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | 052-18-861 |
| Productiedatum vanaf | 08.2007 |
| Productiedatum tot | 02.2019 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links, wit, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit/geel, zwart, 212-1509R-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 212-1509R-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Met gloeilamp, 214-1530R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1530R-A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 221-1519R-UE |
| Aantal portieren | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 431-1525L-UE-C |
Links voor, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 440-1407R-AE-C |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 440-1606L-1BA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
