Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8882342 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8882341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8899342 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8899341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9290344 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9290343 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9633342 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9633341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 043897 |
Stofvanger, rechts, Met zijlicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 2,58 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 044977 |
Stofvanger, Links, LED
| Gewicht [kg] | 3,434 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links voor, Montage aan zijkant, P21W, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links voor, Montage aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Artikelnummer paar | 2BA 001 277-021 |
| Monteerwijze | Opbouw |
Zonder gloeilampen, CCC-getest, R6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Registratietype | CCC-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 20 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Lamptype | PY21W |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links voor, PY21W, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2BA 247 015-041 |
| Monteerwijze | Bajonett |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, WY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, P21/5W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, ECE-getest, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Links voor, chroom, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links voor, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Rechthoekig |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
