Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 91 |
| Voor OE nummer | 2189081 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 91 |
| Voor OE nummer | 2189082 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3002093 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3001093 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 03.2006 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Productiedatum vanaf | 02.2006 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Productiedatum vanaf | 02.2006 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Productiedatum vanaf | 02.2003 |
| Productiedatum tot | 05.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Productiedatum vanaf | 02.2003 |
| Productiedatum tot | 05.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 05.2006 |
| Productiedatum tot | 06.2015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 01.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 01.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Gloeilampfitting, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Gloeilampfitting, Wy5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, Wy5W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 02.2008 |
| Productiedatum tot | 04.2018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Wy5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 06.2008 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 05.2006 |
| Productiedatum tot | 06.2015 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
