Febi Bilstein Oliefilter
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 201 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 95,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 103,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 128 |
| Breedte [mm] | 111 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 212 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 75 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Lengte [mm] | 235 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 126 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 235 |
| Binnendiameter [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 127 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 135 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,75 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M27 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M27 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M27 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M27 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M45 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M45 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 303 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 97,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 109 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54,2 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 237 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 130,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 137,7 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 100,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 108,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 153 365, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 117, 133 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 390 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 153 365 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrifuge, 2 386 074, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 110, 133 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Filter type | Centrifuge |
| Voor OE nummer | 2 386 074 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 69,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 90,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 98,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 243 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 113 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 123 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 91 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 99,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 128 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 137 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
