Febi Bilstein Oliefilter
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 5/8" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 96 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 5/8" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 263 |
| Buitendiameter [mm] | 118 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Kunststof, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 12 UNF 2B, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1/4" - 12 UNF 2B |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 302 |
| Buitendiameter [mm] | 119 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M42 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M42 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 320 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M30 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M30 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 215 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3, 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Papier, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 199 |
| Materiaal | Papier |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Papier, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Materiaal | Papier |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,3 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 213 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 283 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" x 16, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" x 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M30 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M30 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M42 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M42 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/2" - 16, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/2" - 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 219 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
