Febi Bilstein Oliedrukschakelaar
M12 x 1,25, blauw
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, groen
| Schakelpunt [bar] | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Lengte [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, bruin
| Schakelpunt [bar] | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Lengte [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M882369, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | M882369 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Schakelpunt [bar] | 21 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 82 00 671 274, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 274 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,4 - 0,6, Gegalvaniseerd, Staal, M10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,4 - 0,6 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met kabel, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kabellengte [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Zonder afdichtring, bruin
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [bar] | 2,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 516 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
M10 x 1, Met afdichtring, rood
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 2,7 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Rood |
| Lengte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
1/4" - 18 NPTF, groen
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPTF |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, grijs, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Druk (bar) | 0,4, 0,2 |
| Lengte [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75
| Openingsdruk [bar] | 0,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
