Febi Bilstein Brandstoffilter
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert, niet geschikt voor koolzaadolie
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 89 |
| Chemische eigenschappen | Niet geschikt voor koolzaadolie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/4" - UNS - 2B, met waterafscheider, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/4" - UNS - 2B |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 14 UNS, met waterafscheider, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNS |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Chemische eigenschappen | Raapolie bestendig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 14 UNS, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNS |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Pijpfilter
| Filter type | Met waterafscheider, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met drukregelaar
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Druk (bar) | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukregelaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met drukregelaar
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Druk (bar) | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukregelaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Diameter o-ring [mm] | 70,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 218 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8, 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 207 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Filter insert, Papier, Met afdichtring
| Kleur | Wit |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Materiaal | Papier |
| Binnendiameter [mm] | 13, 46 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Filter insert, Papier, Met afdichtring
| Kleur | Wit |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Materiaal | Papier |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 84, 57 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24 x 1,5, Opschroeffilter, Metaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 85 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 77 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Filter insert, Met pakkingen
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 84,8 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 76,8 |
| Filter type | Met waterafscheider, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 95 |
| Diameter o-ring [mm] | 107 |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 108 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Pijpfilter
| Filter type | Met waterafscheider, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 157, 110 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 199 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, met waterafscheider, Opschroeffilter
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, met waterafscheider, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Kleur | Zilver |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26 x 2, Voorfilter
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 2 |
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met kijkglas, Voorfilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Met kijkglas, Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel, Met houtschroef |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Voorfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Voorfilter |
| Lengte [mm] | 107 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
