Febi Bilstein Brandstoffilter
Met waterafscheider, Filter insert
| Filter type | Met waterafscheider, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
Pijpfilter, Zonder snelkoppeling, Aluminium
| Filter type | Pijpfilter, Zonder snelkoppeling |
| Lengte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
Met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug, Pijpfilter, Kunststof
| Gewicht [kg] | 0,645 |
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug, Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 201 |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte [mm] | 145 |
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert, niet geschikt voor koolzaadolie
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Chemische eigenschappen | Niet geschikt voor koolzaadolie |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Buitendiameter 1 [mm] | 86 |
| Buitendraad 2 [mm] | 93 |
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 138, 80 |
| Buitendiameter [mm] | 59, 55 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Met pakkingen, Met voorfilter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Buitendiameter [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 224 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Binnendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 81,5 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M16 x 1,5, M10 x 1,5, met waterafscheider, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M10 x 1,5 |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Met filterverwarming, Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8, 10 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 130,2 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 121 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Met filter, met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Hoogte [mm] | 233 |
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug |
Met filterverwarming, Pijpfilter, Met afdichtring, Metaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 22 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 16 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Met filterverwarming, Pijpfilter, met aansluiting voor watersensor, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter, met aansluiting voor watersensor |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Met afdichtring, M80 x 3
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M80 x 3 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Met sensor, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Materiaal | Aluminium |
