×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Drukgroep
€ 552,97
€ 552,97
Tijdelijk uitverkocht
€ 240,58
€ 245,40
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3482 932 001
3 jaar garantie, MF275
3482 932 001
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 275 |
| Type | MF275 |
€ 196,82
€ 216,51
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3482 933 001
3 jaar garantie, MZ260
3482 933 001
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 260 |
| Type | MZ260 |
€ 328,07
€ 305,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 398,53
€ 394,54
Tijdelijk uitverkocht
€ 526,68
€ 526,68
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.339,99
€ 991,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 675,89
€ 554,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,94
€ 251,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 222,34
€ 222,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 115,14
€ 115,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 370,26
€ 229,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 227,19
€ 227,19
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 001
MFZ350, Ingebouwd
3483 000 001
| Diameter [mm] | 350 |
| Type | MFZ350 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 636,61
€ 560,22
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 139
1866 000 072, GMFZ430N, Ingebouwd
3483 000 139
| Bevat artikelnummer | 1866 000 072 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | GMFZ430N |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 2.240,90
€ 1.994,39
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 213
GMFZ420, Ingebouwd
3483 000 213
| Diameter [mm] | 420 |
| Type | GMFZ420 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 2.823,64
€ 2.315,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 2.294,56
€ 2.019,21
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 238
GMFZ395, Ingebouwd
3483 000 238
| Diameter [mm] | 395 |
| Type | GMFZ395 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.186,83
€ 890,12
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 258
MFZ430, Ingebouwd
3483 000 258
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | MFZ430 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 604,37
€ 507,67
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 259
GMFZ430N, Ingebouwd
3483 000 259
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | GMFZ430N |
| Ruilartikel | |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 2.561,22
€ 2.561,22
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 382
MFZ430, Ingebouwd
3483 000 382
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | MFZ430 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 527,89
€ 559,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.848,99
€ 1.534,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.202,44
€ 781,59
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 396
GMFZ445W, Ingebouwd
3483 000 396
| Diameter [mm] | 445 |
| Type | GMFZ445W |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.053,87
€ 990,64
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 461
MFZ430, Ingebouwd
3483 000 461
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | MFZ430 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 771,52
€ 686,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 561,67
€ 533,59
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 492
GMFZ430N, voor voertuigen met turbo-retarder-koppeling, VIAB, Ingebouwd
3483 000 492
| Diameter [mm] | 430 |
| Type | GMFZ430N |
| Koppeling | Voor voertuigen met turbo-retarder-koppeling |
| Koppeling-ID | VIAB |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 7.208,41
€ 5.262,13
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 510
GMFZ445W, voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling, Trekactivering, Ingebouwd
3483 000 510
| Diameter [mm] | 445 |
| Type | GMFZ445W |
| Koppeling | Voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling |
| Besturingstype | Trekactivering |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.262,57
€ 1.111,07
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 512
GMFZ445W, voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling, Ingebouwd
3483 000 512
| Diameter [mm] | 445 |
| Type | GMFZ445W |
| Koppeling | Voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.179,47
€ 978,96
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 000 513
GMFZ445W, Ingebouwd
3483 000 513
| Diameter [mm] | 445 |
| Type | GMFZ445W |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.521,70
€ 1.217,36
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 001 032
MFZ420K, Ingebouwd
3483 001 032
| Diameter [mm] | 420 |
| Type | MFZ420K |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 1.993,00
€ 777,27
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Sachs 3483 005 033
GMFZ445W, Ingebouwd
3483 005 033
| Diameter [mm] | 445 |
| Type | GMFZ445W |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
€ 2.521,87
€ 983,52
Tijdelijk uitverkocht
