Drukgroep
45mm, 310/310, OEM: 310 DL2, KAWE: 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | OEM |
310 DL 2, Met ingebouwde koppelingsplaten
| Diameter [mm] | 310 |
| Type | 310 DL 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde koppelingsplaten |
45mm, 310/310, 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
50mm, 330/295, OEM: DUT 330/295, KAWE: 330/295 DV2(1)
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 330/295 |
| Type | OEM |
40mm, 280/280, OEM: 280 DL2, KAWE: 280/280 DV2(1)
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 40mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 280/280 |
| Type | OEM |
50mm, 295/280, OEM: DUT 295/280, KAWE: 295/280 DV2(1)
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 295/280 |
| Type | OEM |
50mm, 295/280, 295/280 DV2(1)
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 295/280 |
| Type | 295/280 DV2(1) |
50mm, 330/310, 330/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Type | 330/310, 330/310 DV2(1) |
45mm, 310/310, 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
45mm, 310/310, 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
45mm, 330/310, 330/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 330/310 |
| Type | 330/310 DV2(1) |
45mm, 310/310, 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
40mm, 280/280, 280/280 DV2(1)S
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 40mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 280/280 |
| Type | 280/280 DV2(1)S |
50mm, 250/250, OEM: DUT 250/250, KAWE: 250/250 DV2(1)
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 50mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 250/250 |
| Type | OEM |
35mmx19T + 25mmx13T, 280/280, 280/280 DV2(2)S
| Spiebaan | 35mmx19T + 25mmx13T |
| Diameter 1/2 [mm] | 280/280 |
| Type | 280/280 DV2(2)S |
40mmx12T + 22mmx13T, 280/280, 280/280 DV2(2)S
| Spiebaan | 40mmx12T + 22mmx13T |
| Diameter 1/2 [mm] | 280/280 |
| Type | 280/280 DV2(2)S |
30mm, 225/225, 225/225 DV2(1)
| Aantal tanden | 16 |
| Spiebaan | 30mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 225/225 |
| Type | 225/225 DV2(1) |
52,5mm, 350/350, 350/350 DV2(1)
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 52,5mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 350/350 |
| Type | 350/350 DV2(1) |
35mm, 215/215, OEM: 215 D2B, KAWE: 215/215 DC2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 215/215 |
| Type | OEM |
35mm, 185/185, OEM: 185 D2B, KAWE: 185/185 DC2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 185/185 |
| Type | OEM |
45mm, 310/310, 310/310 DV1(1)
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV1(1) |
45mm, 310/310, 310/310 DV2(1), V8396N
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 45mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
| Enkel in combinatie met | V8396N |
35mm, 225/225, 225/225 DV2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 225/225 |
| Type | 225/225 DV2(1) |
40mm, 250/250, 250/250 DV2(1)
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 40mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 250/250 |
| Type | 250/250 DV2(1) |
38,1mm, 225/225, 225/225 DV2(1)
| Aantal tanden | 19 |
| Spiebaan | 38,1mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 225/225 |
| Type | 225/225 DV2(1) |
35mm, 185/185, OEM: 185 D2B, KAWE: 185/185 DC2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 185/185 |
| Type | OEM |
35mm, 215/215, OEM: 215 D2B, KAWE: 215/215 DC2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 215/215 |
| Type | OEM |
38mm, 185/185, OEM: 185 D2B, KAWE: 185/185 DC2(1)
| Aantal tanden | 19 |
| Spiebaan | 38mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 185/185 |
| Type | OEM |
38mm, 185/185, OEM: 185 D2B, KAWE: 185/185 DC2(1)
| Aantal tanden | 19 |
| Spiebaan | 38mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 185/185 |
| Type | OEM |
38mm, 215/215, OEM: 215 D2B, KWE: 215/215 DC2(1)
| Aantal tanden | 19 |
| Spiebaan | 38mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 215/215 |
| Type | OEM |
35mm, 250/250, OEM: 250 DL2, KAWE: 250/250 DV2(1)
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 35mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 250/250 |
| Type | OEM |
50mm, 310/310, 310/310 DV2(1)
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 50mm |
| Diameter 1/2 [mm] | 310/310 |
| Type | 310/310 DV2(1) |
