Differentieel keerring
Vooras, Rubbermetaallager
| Lengte [mm] | 46 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts
| Lengte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Vooras, Driehoeksdraagarm (BW), Part/oe 3520R7
| Lengte [mm] | 48 |
| Buiten lengte [mm] | 30 |
| Binnen lengte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Voor OE nummer | Part/oe 3520R7 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendraad 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Binnen, Aan beide zijden, Vooras
| Lengte [mm] | 46 |
| Inbouwplaats | Achter, Binnen, Aan beide zijden, Vooras |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras onderaan
| Lengte [mm] | 46 |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan |
| Breedte [mm] | 46, 27 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 59,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras
| Lengte [mm] | 44 |
| Totale lengte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 70,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Achter, Links
| Gewicht [kg] | 0,491 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Achter, Links |
| Buitendiameter [mm] | 68,0 |
| Dikte [mm] | 60,0 |
| Binnendiameter [mm] | 18,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 27,9 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 65,2 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, KS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 71,3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Hoogte [mm] | 11,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 24,3 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 78,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip, Wisselende draaibeweging, AS2W
| Binnendiameter [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,7 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Hoogte [mm] | 21,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, SP
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 71,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 16,3 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 85,9 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 71,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15,5 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Rechtse draaibeweging, AS2W, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Hoogte 2 [mm] | 14 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip, Wisselende draaibeweging, AS2W
| Binnendiameter [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Hoogte [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 79,7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 84,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 9,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 12,7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, AW/BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 54,8 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 14,7 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Midden
| Breedte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 151 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, 6 853 453, 22 31 6 853 453
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 6 853 453, 22 31 6 853 453 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5, Hydrolager, Links, 22 11 6 859 413
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10x1.5 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 22 11 6 859 413 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5, Hydrolager, rechts, 22 11 6 859 414
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10x1.5 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 22 11 6 859 414 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
