Differentieel keerring
ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip, Wisselende draaibeweging, AS2W
| Binnendiameter [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,7 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Hoogte [mm] | 21,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, SP
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 71,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 16,3 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 85,9 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 71,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15,5 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Rechtse draaibeweging, AS2W, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Hoogte 2 [mm] | 14 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip, Wisselende draaibeweging, AS2W
| Binnendiameter [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Hoogte [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 79,7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 84,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 9,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 12,7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Rechts |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Vooras, ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 13,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 20,5 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Wisselende draaibeweging
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterste stuuras aan differentiaal, FCR (fluorcarbonrubber)
| Inbouwplaats | Achterste stuuras aan differentiaal |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 12 |
| Hoogte 2 [mm] | 32 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, FCR (fluorcarbonrubber)
| Hoogte 2 [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 127 |
| Binnendiameter1 [mm] | 105 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, FCR (fluorcarbonrubber)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 12 |
| Hoogte 2 [mm] | 22 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Verdeeldifferentieel, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Verdeeldifferentieel |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FCR (fluorcarbonrubber)
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 127 |
| Binnendiameter1 [mm] | 105 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 11 |
| Hoogte 2 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 166 |
| Binnendiameter1 [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voorste stuuras aan differentiaal, ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorste stuuras aan differentiaal |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 9 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 11,4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 75,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Achter
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
