Diederichs auto-onderdelen
- ABS sensor
- Aanslagrubber vering
- Achterklep
- Achterlicht
- Achterlicht glas
-
Toon minder Toon meer
- Achterpaneel
- Achteruitrijlicht
- Airco compressor
- Airco droger
- Airco verdamper
- Auto ventilator
- Autodeur
- Autogereedschap
- Autolamp
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Beschermplaat
- Bodemplaat
- Brandstoftank
- Buitenspiegel
- Buitenspiegelglas
- Buitenspiegelkap
- Buitentemperatuur sensor
- Bumper
- Bumper reparatie set
- Bumperbalk
- Bumpersteun
- Carterpan
- Chassisbalk
- Condensor airco
- Derde remlicht
- Dorpel
- Draagarm
- Draagarmrubber
- Dwarsbalk
- EGR-klep
- Elektrische ramen
- Expansieventiel airco
- Fuseekogel
- Gasveer
- Gloeilamp rem -/ achterlicht
- Grille
- Homokineet
- Intercooler
- Interieurfilter
- Kabelset verlichting
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Kentekenplaathouder
- Kentekenverlichting
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp onderdeel
- Koplamp stelmotor
- Koplampglas
- Koplamprand
- Kriksteun
- Laadstations
- Lamphouder
- Mistachterlicht
- Mistlampen
- Motorkap
- Motorkap isolatie
- Oliekoeler
- Ophangbeugel
- Overige interieur accessoires
- Parkeerlicht
- Parkeersensoren
- Plaat
- Raammechanisme
- Raamslinger
- Radiateur
- Reflector
- Remblokken
- Remtrommel
- Ruitensproeier
- Ruitensproeier reservoir
- Schokdemper
- Sensor diverse
- Sierlijst
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Spoiler
- Spoorstang
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Startmotor
- Stuurkogel
- Tankklep
- Telefoonhouder
- Treeplank
- Uitlaat reparatie set
- Uitlaatpijp
- Veerpoot lager
- Veerschotel
- Ventilator airco
- Ventilator motor
- Veren
- Verlichting
- Verstraler
- Voorbumper onderdelen
- Voorpaneel
- Wielbouten
- Wielkast
- Wielkast bekleding
- Wiellager
- Wielremcilinder
- Xenon verlichting
- Zijwindschermen
Links, Buitenste deel, Bovenste deel, E1 3191
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel, Bovenste deel |
| Controleteken | E1 3191 |
| Lamptype | H21W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rood, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Dode hoek spiegel verwarmd, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Lange spiegelarm |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | W16W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts achter, zwart, Achterste deel, lange wielbasis
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Achterste deel |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Voor OE nummer | 93197650 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Buitenste deel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Sectie | Buitenste deel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Onderste deel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Sectie | Onderste deel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6645129 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7807690 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, zwart, voor voertuigen met sportset
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mat, zwart, Sport Performance, Set
| Kleur | Mat, zwart |
| Versie | Sport Performance |
| Voor facelift | |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts achter, zwart
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, zwart, Glanzend, voor voertuigen met mistlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart, Glanzend |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Bovenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Sectie | Bovenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
| Aantal LED's | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Links
| Inbouwplaats | Achter, Links |
| Voor artikelnummer | 1225655 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Kunststof, voor voertuigen met sportset, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | R-Optik |
| Voor artikelnummer | 2251550, 2251451 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Rookgrijs, niet ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
