Diederichs Koplamp
Links, HB3, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB3, H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, D2S (gasontladingslamp), ECE-getest, voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1/H1/H3, ECE-getest, Met mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1/H1/H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, HY21W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, HY21W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Artikelnummer paar | 5831080 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, HY21W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, HY21W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Artikelnummer paar | 5831081 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W5W, H7/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/N9, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/N9 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Artikelnummer paar | 7615081 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, PY21W, H9
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H9, H18 |
| Voor OE nummer | 9823193880 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4228081 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, PY21W, H9
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H9, H18 |
| Voor OE nummer | 9823194080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4228080 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, LED, Met beschrifting
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H9, H18, Met elektromotor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H9, H18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H9, H18, Met elektromotor
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H9, H18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W21/5W, H9, H18
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21/5W, H9, H18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W21/5W, H9, H18
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21/5W, H9, H18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7, Met daglicht (LED), Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7, Met daglicht (LED), Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, LED, Met beschrifting
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, LED, Met beschrifting
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting, Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
