Diederichs Achterlicht
Links, Binnenste deel, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, E1 1927
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Controleteken | E1 1927 |
| Lamptype | P21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met achterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Versie | Hella |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, E1 1927
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Controleteken | E1 1927 |
| Lamptype | P21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Versie | Hella |
Rechts, Certified Quality, ECE-getest, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Links, Certified Quality, ECE-getest, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Rechts, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rood, Transparant, LED, PY21W
| Kleur | Rood, Transparant |
| Lamptype | LED, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rookgrijs, rood, Transparant, LED
| Kleur | Rookgrijs, rood, Transparant |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, Onder, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Onder |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Onder, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links, Onder |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, PY21W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, P21/4W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Links, P21/4W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H21W, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, P21W, PY21W, LED |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, PY21W, W5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Set, Achter, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, niet ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Set, Achter, Rookgrijs, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, niet ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | OLED-Optik |
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Niet voor facelift |
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Niet voor facelift |
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Voor facelift |
Set, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Aantal portieren | 4 |
| Voor facelift |
Set, Achter, LED, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
