Ava Cooling auto-onderdelen
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SE17 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SE17 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
Met PAG compressorolie, CSE717, R 134a
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 165 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressor ID | CSE717 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SE17 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
Met PAG compressorolie, PAG 46, 6SEU14A, R 1234yf
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 143 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 141 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SE14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 171 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SE17 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
Met PAG compressorolie, PAG 46, 6SEU14A, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
Met PAG compressorolie, PAG 46, 7SBU17A, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
Met PAG compressorolie, PAG 46, CSV613C, R 134a
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSV613C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
ZEXEL, PAG 46, CSE717
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSE717 |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SES14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Aantal contacten | 2 |
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Aantal ventilatorbladen | 11 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Staal, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Staal |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
Aluminium
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Materiaal | Aluminium |
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
Aluminium
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Materiaal | Aluminium |
Aluminium
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Materiaal | Aluminium |
Aluminium, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
Aluminium, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
Kunststof, R 1234yf, R 134a
| Diameter [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 335 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
7SB16C, R 1234yf, R 134a
| Compressor ID | 7SB16C |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
