Automaatbak filter
Bij de werking van een automatische transmissie is het belangrijk dat de druk en de kwaliteit van de olie in orde is. Deze olie zorgt namelijk voor een soepele overgang tijdens het schakelen. Wanneer de olie niet helemaal meer kwalitatief in orde is wordt deze eruit gefilterd door de automatische transmissie filter die in de transmissie zit. Wanneer deze olie niet gefilterd zou worden, kan die schade opleveren aan je versnellingsbak en die komt de auto niet ten goede. Zorg er dus te allen tijden voor dat de filter zijn werk nog naar behoren doet. Is uw filter niet helemaal meer in orde, schaf dan snel een nieuwe aan bij carpartsdirect.nl. Wij verkopen verschillende soorten transmissiefilters uit ons assortiment. Deze filters hebben de beste kwaliteit en zijn van originele auto(-onderdelen)merken. Bestel dus gemakkelijk en snel via carpartsdirect.nl!
Blank, Zeeffilter
| Oppervlakte | Blank |
| Dikte [mm] | 152 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Lengte [mm] | 160 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting, Met afdichtring, Rubber
| Breedte [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting, Met afdichtring |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Lengte [mm] | 158 |
Zeeffilter, Met pakkingen
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting, Papier
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Materiaal pakking | Papier |
Zeeffilter, CTV-automaat (traploos)
| Dikte [mm] | 220 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Breedte [mm] | 160 |
| Lengte [mm] | 285 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Met pakking
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Lengte [mm] | 203 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 178 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zeeffilter
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 182 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Lengte [mm] | 289 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zeeffilter, A89
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Niet voor speciale uitvoeringscode | A89 |
| Lengte [mm] | 267 |
Zeeffilter, Staal
| Filter type | Zeeffilter |
| Hoogte [mm] | 23 |
| Materiaal | Staal |
Zeeffilter
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 248 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, Zeeffilter, Met schroeven, Met afdichtring
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met afdichtring |
| Materiaal pakking | Papier |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, Zeeffilter, Rubber
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 195 |
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Dikte [mm] | 45 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Lengte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met pakkingen, Filter insert
| Hoogte [mm] | 137 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W 4 A 018, K 4 A 040
| Type versnellingsbak | W 4 A 018, 720.1, K 4 A 040, 722.201, W 3 B 050, W 3 A 040, 722.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5A 900, W5A 380, W5A 330
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 380, W5A 330, 722.6, W5A 580 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Jatco 001, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | Jatco 001 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
09G, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Met pakking, Set
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 09G |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Hoeveelheid | Set |
| Lengte [mm] | 290 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Voorfilter, DQ250, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert, Voorfilter |
| Type versnellingsbak | DQ250 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Inbouwplaats | In versnellingsbakbehuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
09K, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Met pakking, Met afdichtring
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 09K |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Breedte [mm] | 290 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Hoeveelheid | Set |
| Lengte [mm] | 290 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met dubbele koppeling, Filter insert, S-Tronic (DL501), Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | S-Tronic (DL501) |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 0C8, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 0C8 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5HP24, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 5HP24 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
01J 301 383 S, 01J 301 383 T, 01J, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 01J 301 383 S, 01J 301 383 T |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, DQ381, 0GC, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | DQ381, 0GC |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Lengte [mm] | 123 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
