Gloeilamp koplamp voor Mercedes B-KLASSE Sports Tourer (W245) B 200 TURBO (245.234) Benzine (142kW / 193pk)
- Aanslagrubber motorkap
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Dwarsbalk
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais Alarm/R.A.W.
- Stelmotor koplamp lichthoogte
| 12 V | |
| 30% meer licht | |
| 55W | |
| Fitting PX26D | |
| H7 | |
| Dimlicht/Grootlicht | |
| Met bochtencorrectielicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, H7, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Bouwjaar tot | 10-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 10-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Bouwjaar tot | 10-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 12 V | |
| 55W | |
| Fitting px26d | |
| H7 | |
| Long life | |
| Dimlicht/Grootlicht | |
| Met bochtencorrectielicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 10-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 12 V | |
| 21W | |
| Fitting BA15S | |
| P21W | |
| Mistachterlicht | |
| Achteruitrijlicht | |
| Remlicht |
Voor, Achter, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
