Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
H7, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75/70, H4, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, W5W, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zijlichten, Met reflector, ECE-getest, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, Met reflector |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SV7-8
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV7-8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, LED
| Bundeltype | Box |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving LG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 10,00, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 308 |
| Totale lengte [mm] | 365 |
| Totale breedte [mm] | 65 |
| Totale hoogte [mm] | 50 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1000 |
| Nominaal vermogen [W] | 10,00 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PWY24W, WP3.3x14.5/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PWY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSY24W, PG20/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
PSX24W, PG20/7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1,2, Kunststofsokkellamp, B8.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, Aluminium
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Diepte [mm] | 56 |
| Spanning tot [V] | 30 |
| Spanning van [V] | 10 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voldoet aan ECE norm | R23, R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 109 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | EMC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 665-1601L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 665-1601L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, Met daglicht, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diepte [mm] | 70,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lengte [mm] | 143,5 |
| Hoogte [mm] | 68,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, wit, BA15s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, rood, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
