Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, H1, ECE-getest, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H1 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Referentiegetal | 37,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Lampglas met patroon, Polyamid 12, open kabeleinden, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Strooischijfmateriaal | Polyamid 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Stroomverbruik [W] | 25 |
| Aantal LED's | 16 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 48 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PC (Polycarbonat), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 174 |
| Aanvullende informatie | Rotaflex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PC (Polycarbonat), Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 900 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Voldoet aan ECE norm | R65, R10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 167 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Pijpsteun, flexibel |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 180 |
| Aanvullende informatie | Rota Compact |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aantal LED's | 8 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [kg] | 745 |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan de norm EMC/CISPR | Class 5 |
| Voldoet aan de SAE norm | J845 Class 2 |
| Voldoet aan ECE norm | R65, R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5K4K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizingsmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Stroomopname [A] | 0,4 |
| Stroomverbruik [W] | 10 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| LED lichtkleur | Wit |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperend waarschuwingssignaal, met roterend waarschuwingssignaal |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 123 |
| Aanvullende informatie | Rota LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, R10W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H11, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geel (amber), ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15s
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
P45t, 55/50, R2 (Bilux)
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/50 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W
| Spanning (Volt) | 6 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Rechts, ECE-getest, Haaks, Met LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Haaks |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, PGJ19, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
PY24W, PGU20/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGU20/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Rechts, O.E. (Original), LED, voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Artikelnummer paar | 712461371129 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Electrisch, Metaal
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0036, V99-84-0041 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, voor daglicht (LED)
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 63117214940 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | V20-73-0208 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Electrisch, Metaal, V99-84-0014
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0014, V99-84-0041, V99-84-0036, V99-84-0021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A 253 900 07 02, LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 253 900 07 02 |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Xenon, V99-84-0021
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
