Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanpassing H7 naar LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 17 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Gloeilampfitting, vast gemonteerd/niet verwisselbaar, HPSL 2A
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Vast gemonteerd/niet verwisselbaar, HPSL 2A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,5, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
H18, PY26d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H18 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1,5, LED, SV8.5, FEST 30 mm
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
USB-C, IP54, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus 2 tot [uur] | 12 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus 1 tot [uur] | 6 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 3 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 5200 |
| Uitstralingshoek [°] | 110 |
| Lichtstroom in Eco-modus 2 [lm] | 300 |
| Lichtstroom in Eco-modus 1 [lm] | 600 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 1200 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, 45/40
| Lamptype | Kogellamp |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A2229003300, Aan beide zijden, Xenon
| Voor OE nummer | A2229003300 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 45 |
| Gewicht [g] | 358 |
| Lengte [mm] | 79 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 42,2 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX150-WD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Xenon
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
