Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, P21/4W, Blisterverpaking, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, chroom, Met daglicht (LED), Met LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | 038-27-700 |
| Productiedatum vanaf | 03.2012 |
| Reflectorkleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met daglicht (LED), Met LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | 038-27-701 |
| Productiedatum vanaf | 05.2012 |
| Reflectorkleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, zwart, chroom
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 05.2012 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, LED
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 05.2012 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
A2229003300, Aan beide zijden, Xenon
| Voor OE nummer | A2229003300 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Transparent, LED, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Voor fabrikant | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
USB aansluiting, IP65, 1,2, 3,7
| Stroomtoevoer | USB aansluiting |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Lichtstrook [Lm] | 300 |
| Accucapaciteit [Ah] | 1,2 |
| Accuspanning [V] | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Aantal benodigde batterijen | 1 |
| Lichtduur [uur] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Lengte [mm] | 133 |
| Laadtijd [uur] | 1,5 |
| Uitvoering van accu | Li-ionen-accu |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IP65, 1,2, 3,7, IK09 (tot 10,0J)
| Draadloos opladen (inductie) | |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Lichtstrook [Lm] | 300 |
| Accucapaciteit [Ah] | 1,2 |
| Accuspanning [V] | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Aantal benodigde batterijen | 1 |
| Lichtduur [uur] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Lengte [mm] | 133 |
| Laadtijd [uur] | 1,5 |
| Uitvoering van accu | Li-ionen-accu |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
27/7, P27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
27/7, PY27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
35/35, Gloeilampfitting, P15D-25-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P15D-25-1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
35/35, Gloeilampfitting, P15D-25-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P15D-25-3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
65/55, HB5, PX29t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/55 |
| Lamptype | HB5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX29t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
