Abakus auto-onderdelen
Rechts, Links, Achterklep (5e deur), rood
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achterklep (5e deur) |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1990 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 215-1593R-A |
Rechts voor, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1990 |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 215-1593L-A |
Rechts voor, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Modeljaar tot | 2004 |
| Artikelnummer paar | 215-1595L-A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met gloeilamp, 215-1917R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1917R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met gloeilamp, 215-1917L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1917L |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-19F4R6UE |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Buitenste deel, rood, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-19F4L6UE |
| Aantal portieren | 4 |
Rood, 216-1407R-US-R, SAE gecontroleerd
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 216-1407R-US-R |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, 216-1407L-US-R, SAE gecontroleerd
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 216-1407L-US-R |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, rood, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1973L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, WY21W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 216-19ANL-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, W5W, WY21W, HB3/HB4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, WY21W, HB3/HB4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 217-1159R-LDEM7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, WY21W, HB3/HB4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, WY21W, HB3/HB4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 217-1159L-LDEM7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gloeilamp, wit, 217-1406R-CA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 217-1406R-CA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gloeilamp, wit, 217-1406L-CA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 217-1406L-CA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, W16W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 217-1999R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rood, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 218-1940R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, W21W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21W, WY21W, W21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 218-1944L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
Aan beide zijden, Wy5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 221-1506L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit/rood, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit/rood |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1949R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, PY21W, H7/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, PY21W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 223-1173LMLDEM2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Artikelnummer paar | 231-2022L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 333-1903L-US |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder gloeilamp, 333-1914L-US
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 333-1914L-US |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Verenigde Staten |
| Artikelnummer paar | 333-1932L-US |
| Lichtschijfkleur achterlicht | Wit/rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdekking |
| Productieland van het voertuig | Verenigde Staten |
| Artikelnummer paar | 333-1932L-US-CR |
| Lichtschijfkleur achterlicht | Wit/rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit/rood, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit/rood |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Productieland van het voertuig | Verenigde Staten |
| Artikelnummer paar | 333-1939L-US |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Modeljaar tot | 2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Modeljaar tot | 2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
