Diederichs Koplamp
Rechts, D2S (gasontladingslamp), Xenon, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 6089080 |
Rechts, H7/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
| Optische indruk | Chroom |
Links, H7/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
| Optische indruk | Chroom |
Rechts, WY21W, HB3, D2R (gasontladingslamp)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, HB3, D2R (gasontladingslamp), W5W |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, WY21W, HB3, D2R (gasontladingslamp)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, HB3, D2R (gasontladingslamp), W5W |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, H11/HB3, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | 6243180 |
Rechts, W5W, P21W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H7/H7, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar tot | 2013 |
Links, LED, Met daglicht (LED), Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 6523980 |
| Voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, H7/H1/H1, ECE-getest, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Rechts, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, H4, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H7/H7, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Optische indruk | Zwart |
Rechts, PY21W, H7/H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H7/H1, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Links, HB3, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB3 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Rechts, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H7/H7, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Rechts, W5W, P21W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H4, grijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Grijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, W21/5W, HIR2, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21/5W, HIR2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Rechts, ECE-getest, Zonder afregelmotor voor LWR, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 6608081 |
Rechts, HB3/HB4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB3/HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, HIR2, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HIR2 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
