Diederichs Koplamp
Links voor
| Voor OE nummer | 61677223059 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Voor OE nummer | 61677223060 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, H7/H7, Met daglicht (LED)
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H4, voor voertuigen met dagrijverlichting (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Voor facelift |
Rechts, H7/HB3, voor voertuigen met lichthoogteregeling, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
| Frame kleur | Zwart/grijs |
Links, H7/HB3, voor voertuigen met lichthoogteregeling, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
| Frame kleur | Zwart/grijs |
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Certified Quality, rechts, D1S (gasontladingslamp), W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp), W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met bochtcorrectielicht, Met zijlicht, Met knipperlamp, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder stuurelement voor Xenon, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, H7/HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Certified Quality, rechts, H7, D1S (gasontladingslamp)
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, D1S (gasontladingslamp), H6W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 1017281 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, D1S (gasontladingslamp)
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, D1S (gasontladingslamp), H6W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 1017280 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7/H7, Transparant
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Magenti Marelli |
Certified Quality, Links, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Carello |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 5 |
Certified Quality, Links, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp, Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Magenti Marelli |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | Depo / TYC |
