Diederichs Koplamp
Certified Quality, Links, LED, Zonder gloeilamp
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
Rechts, H7/H7, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar tot | 2021 |
| Artikelnummer paar | 2209987 |
| Niet voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, H7/H7, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar tot | 2021 |
| Artikelnummer paar | 2209986 |
| Niet voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, H15, H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2215881 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, WY21W, H7/N9, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, H7/N9, LED |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2217983 |
| Voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Niet voor fabrikant | GTE,GTI,R |
Certified Quality, rechts, LED, PWY24W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, PWY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2218081 |
| Niet voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, LED, PWY24W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, PWY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2218080 |
| Niet voor facelift | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Valeo, rechts, Met afgrenslicht (LED)
| Kwaliteit | Certified Quality, Valeo |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Modeljaar vanaf | 2024 |
Certified Quality, Valeo, Links, Met afgrenslicht (LED)
| Kwaliteit | Certified Quality, Valeo |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Modeljaar vanaf | 2024 |
Links, blauw, Matrix, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Blauw |
| Lichten-bouwtype | Matrix, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Styling | Met sierlijst |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
Rechts, chroom, Matrix, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Matrix, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Styling | Met sierlijst |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
Links, chroom, Matrix, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Matrix, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Styling | Met sierlijst |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
Certified Quality, rechts, LED, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht, Zonder gloeilamp |
| Versie | Valeo |
Certified Quality, Links, LED, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht, Zonder gloeilamp |
| Versie | Valeo |
Certified Quality, Links, LED, H7
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
Rechts, LED, niet ECE-getest, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
Links, LED, niet ECE-getest, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
Rechts, LED, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Rechts, LED, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Links, LED, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Links, H19, ECE-getest, Met dimlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H19 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, LED, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 3590285 |
| Voor facelift |
Links, LED, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 3590284 |
| Voor facelift |
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder beschrifting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder beschrifting |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, LED, ECE-getest, Zonder beschrifting
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder beschrifting |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, H1/H7, Met daglicht (LED), Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Certified Quality, rechts, LED, Met beschrifting
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Certified Quality, rechts, PY21W, LED
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Fabrikant | Valeo |
Certified Quality, Links, PY21W, LED
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dim-/grootlicht, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Fabrikant | Valeo |
Links, H7, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
