Deurcontact schakelaar
Een deurcontact schakelaar zorgt ervoor dat een deur open gaat maar ook dat deze op slot gaat. Deze deurcontact schakelaar is daarmee meteen een van de belangrijkste onderdelen om uw auto te beveiligen. Auto-inbraken komen de laatste jaren steeds meer voor omdat de deurcontact schakelaar niet goed meer werkt. Inbrekers kunnen deze schakelaar gemakkelijk saboteren. Veel mensen zijn trots op hun auto en zorgen er dus voor dat ze een deurcontact schakelaar hebben die inbraakproof is. In ons assortiment vindt u deurcontact schakelaars van goede kwaliteit.
Drukactivering
| Aantal contacten | 3 |
| Besturingstype | Drukactivering |
Drukactivering, met rubber manchet
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubber manchet |
Voor en achter
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Aantal contacten | 2 |
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
2,5 A, Sluiter, 2 x 6,3 mm
| Belastbaarheid bij 12V | 2,5 A |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
Platte stekker, 3,5 A, 7 A, Opener
| Type stekker | Platte stekker |
| Belastbaarheit bij 24V | 3,5 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 7 A |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Inbouwdiameter [mm] | 28,1 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Geclipst |
3,5 A, 1 x 6,3 mm, Geschroefd
| Belastbaarheid bij 12V | 3,5 A |
| Inbouwdiameter [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Platte stekker, 1,25 A, 2,5 A, Opener
| Type stekker | Platte stekker |
| Belastbaarheit bij 24V | 1,25 A |
| Belastbaarheid bij 12V | 2,5 A |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Inbouwdiameter [mm] | 14 |
| Aantal gaten | 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Geschroefd |
1 x 6,3 mm, Geschroefd
| Gesloten uitvoering | |
| Inbouwdiameter [mm] | 11 |
| Aantal gaten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1240239 |
| Aantal contacten | 1 |
Stekkeraansluiting
| Gesloten uitvoering | |
| Inbouwdiameter [mm] | 23 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
2 x 6,3 mm, Platte stekkeraansluiting
| Inbouwdiameter [mm] | 13 |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
| Aantal gaten | 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
Electrisch, zwart
| Voor OE nummer | 69500719 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleur | Zwart |
Achterklep (5e deur), 7 784 483
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
| Voor OE nummer | 7 784 483 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 8143976 |
2 jaar garantie, 201 820 2110
| Nettogewicht [g] | 5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 201 820 2110 |
2 jaar garantie, 9840 6375
| Nettogewicht [g] | 13,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 9840 6375 |
2 jaar garantie, 9840 6376
| Nettogewicht [g] | 13,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 9840 6376 |
Platte stekker, Geschroefd
| Type stekker | Platte stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
BSG 90-970-006
| Componentennummer | BSG 90-970-006 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
