Amc auto-onderdelen
06D109102AL, 06D109102AJ, 06D109101AM, 06D109101AG
| Voor OE nummer | 06D109102AL, 06D109102AJ, 06D109101AM, 06D109101AG |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06D109102AL, 06D109102AJ, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 06D109102AL, 06D109102AJ |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06H109021J, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06H109021J |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
06H109022BA, 06H109021J, Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Voor OE nummer | 06H109022BA, 06H109021J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 8200987301, 8200255678, 8200190228, 8200089894, 13001BN700, 1300100QAG, 1300100Q0M, 1300100Q0F |
| Aantal kleppen | 8 |
| Voor OE nummer | 8200987301, 8200255678, 8200190228, 8200089894, 13001BN700, 1300100QAG, 1300100Q0M, 1300100Q0F |
| Aantal schroeven | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B |
| Optioneel |
1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B
| Aantal kleppen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B |
| Aantal schroeven | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B
| Aantal kleppen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 1300100Q0R, 1300100Q0N, 1300100Q0J, 1300100Q0B, 1271184A01, 1271184A00 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 8201033581, 8200978873, 6080500700, 6070500000, 130201169R, 1300100Q0T |
| Optioneel |
1300100Q0T, Met nokkenas(sen)
| Aantal kleppen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 8201033581, 8200978873, 1300100Q0T |
| Aantal schroeven | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 8201033581, 8200978873, 6080500700, 6070500000, 130201169R, 1300100Q0T |
1300100Q0T, Met nokkenas(sen)
| Aantal kleppen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 451,1 |
| Voor OE nummer | 8201033581, 8200978873, 1300100Q0T |
| Aantal schroeven | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Voor OE nummer | 95517882, 6260500000, 6000616571, 4423069, 130011597R, 1300100Q0V |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Voor OE nummer | 95517883, 95517882, 6260500100, 6260500000, 6000616572, 6000616571, 4423070, 4423069, 130015174R, 130011597R, 1300100Q0W, 1300100Q0V |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Voor OE nummer | 95517883, 6260500100, 6000616572, 4423070, 130015174R, 1300100Q0W |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
03G109102C, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 03G109102C |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
03G109102C, 03G109101A, Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Voor OE nummer | 03G109102C, 03G109101A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
AV6Q6250BA
| Voor OE nummer | AV6Q6250BA, 31330194, 1685737, 1682802480, 0801FC |
| Optioneel |
AV6Q6250BA
| Voor OE nummer | AV6Q6250BA, 31330194, 1685737, 1682802480, 0801FC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
U20212421, Aanvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 479 |
| Voor OE nummer | U20212421, 1704531 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
U20212441, Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 479 |
| Voor OE nummer | U20212441, 9677426080, 1731706 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Totale lengte [mm] | 479 |
| Voor OE nummer | 9677426080, 2239508, 1731706, 1688422, 1653667980, 1379727, 0801LL, 0801EA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
03L109021E, 03L109021D, 03L109021, Aanvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 389,9 |
| Voor OE nummer | 03L109021E, 03L109021D |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
03L109022D, 03L109022, 03L109021E, 03L109021D
| Totale lengte [mm] | 389,9 |
| Voor OE nummer | 03L109022D, 03L109021E, 03L109021D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
03L109022D, 03L109022, Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 449,7 |
| Voor OE nummer | 03L109022D |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06F109102F, 06F109102D, 06F109101K, 06F109101H
| Voor OE nummer | 06F109102F, 06F109102D, 06F109101K, 06F109101H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
06F109102F, 06F109102D, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 06F109102F, 06F109102D |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06F109101L, 06F109101G, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06F109101L, 06F109101G |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
06F109102F, 06F109102D, 06F109101L, 06F109101G
| Voor OE nummer | 06F109102F, 06F109102D, 06F109101L, 06F109101G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
0801FF, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 11317587755, 0801FF |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
