Amc Filter Oliefilter
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 13/16-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 13/16-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 13/16-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
Opschroeffilter, 1-12, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
