Alkar auto-onderdelen
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Breedte [mm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 320 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor |
| Artikelnummer paar | 9202922 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lamptype | Wy5W |
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9235907 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9240877 |
| Aantal contacten | 5 |
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9228922 |
| Aantal contacten | 8, 2 |
| Lamptype | W16W |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, DEAD ANGLE WITH HEAT, Electrisch
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Enkel in combinatie met | DEAD ANGLE WITH HEAT |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 9240994 |
| Aantal contacten | 6 |
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239877 |
| Aantal contacten | 5 |
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9242399 |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226668 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met antenne, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9242928, 9240928 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9241250 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9251955 |
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9245955 |
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 280 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 9253961 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 9252961 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9254929 |
| Aantal contacten | 2 |
Rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 9264998 |
Links, Bol-vormig, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9502024 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Vlak, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9502544 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Vlak, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9502986 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9505527 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Vlak, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9501987 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Links, Bol-vormig, Zelfklevend
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9515128 |
| Kleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, P21W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1901277 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, chroom, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 1912513 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, chroom, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 1911513 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 2106128 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202187 |
| Versie | TIPO A |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21/4W, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202701 |
| Versie | TIPO U |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, CLASSIC/ELEGANCE, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Enkel in combinatie met | CLASSIC/ELEGANCE |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202702 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, LED, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2205349 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, PY21W, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2212708 |
| Versie | TIPO K |
| Aantal portieren | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
