Abakus Mistlampen
Rechts, H8/H8, met hoeklamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8/H8 |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 053-50-911 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Rechts, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 217-2031L-UEN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-2037R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Links, H3, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 373-2005R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Links, LED, ECE-getest, Met LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Artikelnummer paar | 442-2040R-AE |
Links, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-2004R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-2057R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Links, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 221-2074R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Links, H27W/1, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/1 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 223-2003R-AQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
Rechts, Links, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
Rechts, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Artikelnummer paar | 441-2035L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Rechts, H8, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Optische indruk | Zwart |
| Artikelnummer paar | 441-2067L-AQ2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2016R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Links, zwart, H10, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-2026R-UE2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
Rechts, H11, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-2003L-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Links, H8, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2014R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-2047L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
Links, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Artikelnummer paar | 441-2035R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Links, WY21W, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 131-2006R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Rechts, WY21W, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 131-2006L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
15-214-4001R-E, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar tot | 2007 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 15-214-4001R-E |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
15-214-4001L-E, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar tot | 2007 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 15-214-4001L-E |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
211-1616R, geel, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 211-1616R |
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
211-1616L, geel, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 211-1616L |
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
BAU15s, 211-1617R-AE, ECE-getest, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Artikelnummer paar | 211-1617R-AE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links |
BAU15s, 211-1617L-AE, ECE-getest, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Artikelnummer paar | 211-1617L-AE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
212-1603L-2XL, wit/geel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1603L-2XL |
| Kleur | Wit/geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Rechts |
212-1621R, wit/geel, Met gloeilamp, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1621R |
| Kleur | Wit/geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links |
212-1621L, wit/geel, Met gloeilamp, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1621L |
| Kleur | Wit/geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
212-1623R-Y, geel, Met gloeilamp, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1623R-Y |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links |
212-1623L-Y, geel, Met gloeilamp, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1623L-Y |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
212-1625R-U, wit, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 212-1625R-U |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Links |
