Abakus Knipperlicht
Buitenspiegel rechts, 2418S01
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 2418S01 |
Aan beide zijden, geel, W5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Artikelnummer paar | 772-1503R-UE |
Buitenspiegel links, Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 1220S04 |
Buitenspiegel rechts, Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 1220S03 |
Rechts, Links, geel, Met stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
Links voor, wit, Met gloeilamp, 211-1504R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1504R-A |
Rechts voor, wit, Met gloeilamp, 211-1504L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1504L-A |
Links achter, geel, 211-1505R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 211-1505R |
Links voor, wit, R5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1507R-AE |
Rechts voor, geel, 211-1508L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 211-1508L |
Links voor, geel, Zonder gloeilamp, 211-1609R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1609R |
Rechts voor, geel, Zonder gloeilamp, 211-1609L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1609L |
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 211-1618R-AE |
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 211-1618L-AE |
LED, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Wit, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
Wit, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Transparent, W5W, Met gloeilamp-afdekkap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilamp-afdekkap |
Transparent, W5W, Transparant, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Transparent, Met gloeilamp-afdekkap, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilamp-afdekkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Grijs, W5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Grijs |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Aan beide zijden, geel, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Transparent, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, geel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
