Abakus Knipperlicht
Inbouw aan zijkant, Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 344-1405R-AE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 344-1405L-AE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 431-1525R-UE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Artikelnummer paar | 440-1502R-WE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, geel, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1977 |
| Modeljaar tot | 1995 |
| Artikelnummer paar | 440-1506R-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 441-1510L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 441-1517L-UE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 442-1416R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 442-1416L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 442-1515R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 444-1403L-AE-Y |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 444-1410L-UQ-C |
Rechts voor, chroom, LED, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder parkeerassistent |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 444-1415L-AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, ECE-getest, Zonder gloeilampen, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Set, Met gloeilampen, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1990 |
| Artikelnummer paar | 550-1506R-WE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met navigatielicht, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Artikelnummer paar | 552-1506R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, P21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Artikelnummer paar | 661-1513R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 661-1518R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 661-1521R-UE |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 663-1502R-UE-C |
Rechts voor, LED, ECE-getest, 667-1405L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 667-1405L-AE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, wit, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Artikelnummer paar | 003-09-862 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, geel, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links voor, 003-18-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 003-18-862 |
Rechts voor, Zonder gloeilamp, Transparent, 115-1502L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 115-1502L-U |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
